KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235211
nr 1423 5211
Hans Blomquist, Komposition. Signerad, daterad -56. Bildmått: 30x33, yttermått inklusive ram: 45x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:51:58
150 kr
200 kr
250 kr